איש קשר זמני

Pro

אפליקציה מתקדמת

במקרים רבים אתה מוצא את עצמך מחפש פתק לרשום מספר טלפון של אדם כלשהו שמצד אחד אתה צריך את הטלפון שלו, אבל מהצד השני הקשר שלך איתו הוא בר חלוף. לדוגמא: נהג מונית שהוזמן. שליח של פיצה, חולה במחלקה, אבא של תלמיד, מוביל רהיטים, מדריך בטיול, מספר שחבר ביקש שתרשום. ואתה ממש לא מעוניין לזהם את רשימת אנשי הקשר שלך. מצד שני ישנם בעלי מלאכה שלא צריכים קשר ארוך טווח עם לקוחות, כגון אינסטלטורים, מתקיני מזגן, חשמלאים. האפליקציה מאפשרת לך להכניס איש קשר עם תאריך תפוגה אוטומטי שנע בין ימים לשנים. בכל תקופה זו המספר יהיה ברשימת אשי הקשר הרגילה ובסיומה הוא ימחק אוטומטית. – פשוט וגאוני.

לאפליקציה קיים מצב מתקדם בתשלום מינימלי. מצב זה אינו מוחק את המספרים שפג תוקפם, אלא מעביר אותם לשמירה באפליקציה. את רשימת המחוקים ניתן להציג ולשחזר מספר שנמחק חזרה לרשימת אנשי הקשר. המצב המתקדם גם מבטל את הפירסומות. שווה ובזול.

צורת הפעולה

במקרים רבים אתה מוצא את עצמך מחפש פתק לרשום מספר טלפון של אדם כלשהו שמצד אחד אתה צריך את הטלפון שלו לתקופה מסויימת, אבל מהצד השני הקשר שלך איתו הוא בר חלוף ובעוד זמן מה לא תידע בכלל מיהו ומה הוא עושה אצלך ברשימה. לדוגמא: נהג מונית שהוזמן. שליח של פיצה, חולה במחלקה, אבא של תלמיד, מוביל רהיטים, מדריך בטיול, מספר שחבר ביקש שתרשום.
בנוסף , ישנם בעלי מלאכה שלא צריכים קשר ארוך טווח עם לקוחות, כגון אינסטלטורים, מתקיני מזגן, חשמלאים, לבעלי מלאכה אלו, האפליקציה היא כלי עבודה יום יומי, מכיוון שהיא מאפשרת לרשום פרטי אדם לרשימת אנשי הקשר אפילו שהם רלוונטים רק לתקופה קצרה מאוד.

אז מה האפליקציה עושה?
האפליקציה מאפשרת לך להכניס איש קשר עם תאריך תפוגה אוטומטי שנע בין ימים לשנים. בכל תקופה זו המספר יהיה ברשימת אשי הקשר הרגילה ובסיומה הוא ימחק אוטומטית. – פשוט וגאוני. האפליקציה בחינם – קח ותיהנה.